İse Giderken Kedimin Anlamasi

408ghost

Arkadaslar sabah yada gece ise giderken uniformayi ne zaman giysem kedim evden cikacagimi anliyor ve bacagima tirmaniyor miyavliyor kendince gitme diyor bana.Ama normal bi kiyafet giydigimde boyle yapmiyor.Ne kadar muthis bisey yani gidecegimi anlamasi.Gercekten cok zeki hayvanlar bir kez daha kedilere hayranlik duydum :)

1 CEVAP

emine64

Aynen öyleler benim kedimde öyle dışarıya çıkacağımı anlar bir cilveler yapr kapıya geçer sonra arkamdan camdan bakar çok tatlı onlar