Kalçası Sakat Kediyi Tedavi Ettirmenin Yolu Var Mı???

caitlyn

Annemin bahçede beslediği kediler arasından birinin kalçasında sorun varmış, çıkık veya kırık bilmiyorum zor yürüyormuş ayakta durmakta zorlanıyormuş. böyle durumda bi kediyi tedavi ettirmenin yolu var mıdır, belediyede vs yaparlar mı sizce veya ücretler nasıl olur çünkü annemin karşılayabileceğini sanmıyorum zaten evde kedileri var bu ara masrafları da çok fazla, bu kediye napılabilir sizce ?? ben hiç bilmiyorum

4 CEVAP

kedibabasi66

Belediye bakarda hangi şehir olduğu önemli. Bir de internette yürüyemeyen kediler için protez hizmeti yapan gönüllüler var diye biliyorum. Veterinerlere gidip sorun sokak kedisi olduğu için tedavide indirim yapanlar mutlaka çıkacaktır.

yumak_bey

yani ilan asabilirsiniz, internette yaymaya çalışabilirsiniz, belediyeye de sorun tabiki, inşallah iyileşir

Anonymus985465

İlkönce bir röntgeni çekilmeli yavrucağın. Belediyelerin imkanları çok kısıtlı. Röntgen sonucuna göre ciddi bir görüşme tapılmalı ve gerçekten o masum cana profesyonel bir ameliyat/tedavi uygulayacaklarından emin olmalısınız ve takipte olmalısınız. Burdaki daha önceki belediye veterineri zor vakaları, uğraşamam diyerek uyuttuğunu çok güvenilir bir şahıstan öğrendim. Hayvanları Koruma Dernekleri ile de irtibata geçebilirsiniz. Siz kediye ne kadar çok sahip çıkarsanız karşı taraf da ihmalkar davranmaya/zarar vermeye cesaret edemez
Umarım sadece bir incinme veya sinir sıkışmasıdır.

caitlyn

gncl