Yavru Kedinin Gözü Açılmıyor

Nuurr1

Merhabalr. Yavrumuz doğalı 13 gün oldu fakat günlerdir gözü böyle. Diğer iki kardeşinin açık gözleri. Kötü bir durummu vardır acaba neden böyle olmuş olabilir

8 CEVAP

JujuAlkn

Pardon şimdi gördüm açmiş yavaş yavaş gozlerini öyle duruyor

JujuAlkn

Bizimkiler 8 günlukken açmişti yani süreler değişir ama böyle bir rahatsizlik varmi onu bile bilemedim yarinda açmazsa bi veterinere goturun derim

JujuAlkn

Kardeşlerine göre daha az gelişmiş olabilir

muffinthecat

Benim yavruşlardan biri 15. günde açtı gözleri. Hafif ve ılık vir şekilde gözlerini çayla silmiştim öyle açılmıştı.

Nuurr1

Açılması gerekiyordu sanırım bu zamana kadar çoktan benimde bilgim yokki ama kesinlikle veteriner zaten

Nuurr1

İşte o kadar kaldı açılmıyor başka anlamadım ki bilgim olmadığından da

Nuurr1

Kardeşlerinin tam açık olup bunun günlerdir böyle durması tuhaf geldi bir sorun mu var acaba diye düşündürdü

AsumanAtilgan

Çay pansumanı iyi geliyor gözlere her ne kadar benim aklım yatmıyorsada 😁 bu çay işine. Fakat vet götürün derim kardeşlerininki açıldığına göre