Kedim Evony Maske İyi Yedi

ezgiisu

kedim yarım saat önce kadar evony maskesinin ipinin yarısını yedi, ip yenmesinin zararlı olduğunu biliyorum o yüzden veterinerini aradım direk dışkısıyla çıkmasını bekleyin 2 3 gün dedi az önce mama yiyip su içti yatıyor şimdi
içim hiç rahat değil evony maskelerin de ipi tam ip gibi olmadığı içib emin de olamadım bir şey olur mu lütfen yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

JujuAlkn

Bence tuvaleyinde çikar zaten midesi öğutmezse kusar 1 2 saate bişey olmazsa zehirlenmemiştir

Warriorsans

Malt miktarını artırın ki kolay atsın

simsim1713

Bizimkini de ilk sahiplendigimiz zamanlarda toka ip vs yuttuğu çok oluyordu
Veterineri aramıştım getirmene gerek yok biraz bekleyelim dedi
Bir hafta on gün sonra bile kustuğu oldu genellikle kusarak çıkarıyorlar
Kusana kadar genelde iştahı kesiliyor