Kedilerin Birbirine Alışma Süreci

baydundar

Merhaba,

Evimde 3 yaşında tekir, sakin, gündüz dışarıda akşam evde olan bir kedim var.
Yaklaşık 2 hafta önce ufak, oyuncu, hafif korkak bir yavru sahiplendim. Büyük kedim Sipsi ile yavru Bızdık'ı alıştırmaya çalışıyorum.
Akşam yemeklerini beraber yiyorlar. Yemek yerlerken hiçbir sorun yok fakat ikisi de oyun oynamak istediğinde birbirlerinden korkuyorlar o yüzden kavga çıkıyor. Alışmaları için yapmam gereken bir şey var mıdır yoksa akışına bırakırsam kendiliğinden yoluna girer mi?

1 CEVAP

bsecnl

bi süre yanlız bırakın zmaanla alışıcaklardır