Köpeğimin Cinsi Ne?

Ececan33333

Arkadaşlar, bugün marketten gelirken Birtane teyzenin konuşmasına kulak verdim torunu vardı diyordu ki bu köpeği besleyemiyorsun yazık hayvana ' dedii vee ben de hemen yanına gidip ben beslerim dememle sağolsun teyze bana verdi. Kızımın henüz daha ismi yok isim önerilerinizi alabilir miyiiz. :) bu arada ben birazcık goldenlere benzettim sizce?

12 CEVAP

zeynepgurgen

Bir evi olduğuna sevindim ama insanların da sokakta ayaküstü gördükleri birine köpek vermeleri tuhaf. Belli ki önceki evinde hak ettiğini görememiş bu bebek. Umarım sizinle mutlu olur. Umarım güzel bir ömrü olur. :)

irembilgin

goldenı olan arkadaşım köpeğinin adını hardal koymuştu, goldie de olabilir ama bence türkçe olanlar daha sevimli isimler :)

eltarcin

Bencede %100 golden.
İsim olarak:
Badi,balım,maylo,pati,kuçucan:),chubby,jerry
olabilir:)Aklıma geldikçe yazarım:)

SelinTuksal

ponçikli minnoş

SelinTuksal

isim için :))
bence de goldencıkkkkk

Sinemsf

Karamel olabilir , çok şirin .ömürlük olur inşallah :)

Ececan33333

Haklısınız aslın da bir anda vermemesi gerekiyordu ama ben durumu anlattım hayvanları çok sevdiğimi ve güzel bakabileceğimi söyledim. Teyzenin torunu daha 6 yaşında anca var. Eve getirdim üstü başı pire kaynıyor toz aldım inshallah etkileri olur. :)

Buse1234

Golden

Ececan33333

Bazıları kırma diyor ama bilemedim

Beyzailbey

Golden

Bence adı "Asil" olsun

Ececan33333

Çoook teşekkür ederiz isimleriniz için inshallah bir ömür boyu beraber büyürüz kızımla şimdiden alıştık birbirimize :)