Köpeğime Hangi Aşıları Yaptırmam Gerekiyor. Kaç Aylık?

Ececan33333

Daha bugün sahiplendim. Kaç aylık olduğunu bilmiyorum. Yarın hemen aşılarını yaptıracağım ve hangilerini yaptırmam konusun da yardımcı olur musunuz. Kaç aşı gerekiyor? Ve toplam da hepsi kaç tl tutar benim minik kızım için.

4 CEVAP

martha

veterinerinize sorarsanız daha detaylı ve doğru bir bilgi verir

Ececan33333

Tamam teşekkür ederim. :)

deniz_berkan

hiç götürmediniz mi veterinere ?

Ececan33333

Kızımı daha yeni sahiplendim o yüzden daha götürmedim ama en kısa zaman da götürcem o yüzden sordum bilgim olsun diye.