Gözünü Hep Çarpıyor

Sutunannesi

Kedim nasıl beceriyoe bilmiyorum ama ayda bir suratını bir yere çarpıyor ve genelde burası hep gözünün yanı oluyor. Nasıl yaptığını görmüyoruz ama yarasına denk geliyorum hep. Resim de atmaya çalışacağım çok belli olmada da resimde. Gözüne de bir şey yapacak diye korkuyorum evde çarpabileceği yerler yok. Bir şey sürdürtmüyor ve elletmşyor kendiliğinden geçer değil mi

1 CEVAP

Sutunannesi

Resim atmayı unuttum maalesef aynı sorudan bir tane daha açacağım Arkadailar ona bakabilirsiniz