Acil Yardım

Bugün çöp kenarında 3 yavruya karga saldırırken gördüm diğerleri öldü birini kurtarabildim.Diğer kargalar saldırıd diye mecbur ben aldım anne kedi var mıydı bilmiyorum.Evim baya uzak oraya şu an annesiz kısaca.Daha bir kaç günlük gözleri bile açılmamış.Evimde ayrıca 3 tane yetişkin kedi var onları büyükken sahiplendiğim için yavru kedi bakımını bilmiyorum.Sürekli üstümü koklayıp ağlıyor nasıl beslemem lazım.Ne yedirmem lazım ayrıca İzmir içinde sahiplendirmek istiyorum ilgilenen varsa ayrı yazabilir.

17 CEVAP

kedibabasi66

Annesinin bulunduğu bölgeye gidebilseniz. Sesini duyup gelecektir mutlaka. Besleme şeklini ise arkadaşlar yazmış.

aslihan_e

Durumu nasıl acaba?