Bir Yerlere Çarpıp Yara Yapıyor

Sutunannesi

Kedim nasıl beceriyoe bilmiyorum ama ayda bir suratını bir yere çarpıyor ve genelde burası hep gözünün yanı oluyor. Nasıl yaptığını görmüyoruz ama yarasına denk geliyorum hep. Resim de atmaya çalışacağım çok belli olmada da resimde. Gözüne de bir şey yapacak diye korkuyorum evde çarpabileceği yerler yok. Bir şey sürdürtmüyor ve elletmşyor kendiliğinden geçer değil mi

3 CEVAP

Bir yerden dusuyor olmali.ya da hizla kosuyor oyle carpiyordur.dusecegi yuksege cikacagi yerleri cikmayacagi duruma getirin ornegin dolabinizin ustune cikiyorsa dolabinizin ustune cikabilecegi sandalyeyi filan cekin kenara ki cikamasin.

emine64

Diğer tarafında var Mı sadece tek tarafımı

Sutunannesi

SAdece tek taraf dün olmuş sanırım yani daha çok mutfakta masaya ya da bangoya çıkıyor onu da engelleyemiyoruz. Bazı gecelerde hızlı koşuyor kendi kendine oradan oraya. Hep yara yapıyor orayı. Gözüne de bir şey olur diye korkmaya başladım :((