Kedimi Kısırlaştırma Sonrası Kızgınlık

kubra25

Benim dişi bir kedim var baktığım, sokaklarda dolaşıyor bir kez doğum yaptı, yavruları sahiplendirdim. Kısırlaştırmaya karar verdim fakat sokakta gezdiği için iyileşme sonrası kızgınlaşmayla ilgili bi sorunla karşılaşır mıyım emin değilim. Tekrar kızgınlığa girer ve çiftleşmeye çalışır mı bundan bir zarar görür mü? Cevaplarınız için teşekkürler :)

2 CEVAP

Warriorsans

Hayır tekrar kızgınlığa girmez kısırlaştırın kesinlikle rahatlar hayvancağız. Şimdiye kadar kısırlaştırdığım evdeki kedilerim yada sokaktakiler fark etmeksizin bi parladılar güzelleştiler sağlıkları yerine geldi daha mutlular. Kısırlaştırmak ona yapacağınız en büyük iyilik olur

kubra25

Çok teşekkür ederim cevap için içim rahatladı :)