Kopegim Yemegini Yemiyor

tuc3112

Kopegim gunlerdir yemegini zor yiyor fakat az da olsa yiyordu. 2 gundur ise hic yemiyor nerdeyse odul mamasi ya da baska yemek verildiginde gayet guzel yiyor fakat kendi yemegini yemiyor. simarikliktan oldugunu dusunuyoruz onerileriniz var mi?

1 CEVAP

ursaminor

Hiç masadan yemek yerken elle beslediniz mi?
Bu masadan ağlamış suratla bakmak suretiyle yemek dilenme olayına bir kere sardıklarında hiç vazgeçmiyorlar ya.
Bizimki de annem alıştırdığı için en iyi mamaları bile yemiyor. İllaki masadan vereceksin ona. Kabına koyunca da yemiyor. Orada yiyecek. Pis şebek, şımarık :)