Arkadaşlar Kedi İçin Uçak Kabini Ne Oluyor

GmMg

ankaradan ıspartaya gelecek 2 aylık daha taşıma çantasında gelse çok sıkıntı olurmu yanında kimse olmayacak sadece o gelecek taşıma kabini diye yazıyorum ama bildiğimiz taşıma çantaları çıkıyor

6 CEVAP

ursaminor

Havayolu şirketleri, kabin içinde pet taşınmasına izin veriyor.
Ancak her havayolu şirketinin onay verdiği boyutlar farklı.
Öncelikle havayolu şirketinin kabul ettiği boyutlara bakıp öyle alın taşıma kutusunu. Yoksa bir işe yaramaz aldığınız kutu.
Ayrıca yanında refakatçi olmadan izin verilip verilmediğini bilmiyorum kabin içi taşımaya.

Kargo bölümünde taşıma içinse daha geniş ve hava alabileceği bir kutu olması şart.

martha

kabin içinde taşıması için refakatçi şart. yanında biri olmadan anca kargo bölümünde taşınabilir o da belki. uçağa pet almak baya uğraş gerektirir refakatçisiz. internet sitelerinden istedikleri taşıma çantası boyutlarına ulaşabilirsiniz. ama bence o kadar küçük bir kedi kargo bölümünde, karanlıktan soğuktan miyavlaya miyavlaya harap olur. benim vicdanım el vermezdi

GmMg

çok teşekkür ederim..

SelinTuksal

saçmalamayın refakaçisiz biyerden biyere götürmeye kalkarsanız ölür o.

GmMg

bu petnakil olayını istiyorum araştırıcam iyice bakıcam arıycam sürekli aradım ama açmadılar yarın ararım artık ben ne uçak ne otobüs ikisinide istemiyorum petnakil çok sıcak geliyor

SelinTuksal

amaçları da o. ama yapmayın