Orijen Almak İsteyenler

eltarcin

Ben *********** da çok uygun fiyata bulduğuma inandığım bir Orijen buldum :D Sizce uygun mudur?
http://www.***********.com/orijen-regional-red-tum-irk-ve-yasam-evreleri-icin-tahilsiz-kedi-mamasi-2-27-kg-gk-p-PTSAD64992092276

6 CEVAP

Heiter

An itibariyle site ve uygulama kafayı yemiş durumda, vatana millete hayırlı uğurlu olsun :D Ne zamana düzelir, Allah bilir.

Heiter

Ben Orijen kullanmıyorum ama hakikaten uygun. Bakalım, "efsane cuma"yı bekliyoruz biz de. İnşallah petshop ürünlerinde de güzel indirimler olur.

eltarcin

Evet bizde heyecanla bekliyoruz:) O gün bizim için kara değil aydınlık ve bedava cuma olacak:D Biz kutlamıyoruz ama işime yaramadı değil:D

eltarcin

***********dan bir çok ürün sipariş ettim hiç sorun yaşamadım.

Heiter

Ben de satıcısı HB olanlardan almaya gayret ediyorum hep. Ama başka satıcılardan da aldığım oldu ve şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. (Tipik kargo sorunları hariç, onlar da zaten satıcılarla ilgili değil.)

Eltarcin hangi saticidan aliyorsunuz ***********dan ben pek guvenemedim de ordan alisveris yapmaya