Balgam Kusuyor

Tezel

Merhaba

Benim kedim Lila gectigimiz aylarda dogum yapti ve suan kediler 4haftalik, bir tane erkek kedim surekli kendi migdesini zorluyor bogazindan balgam sesi geliyor ve balgam kusuyor yani kopuklu kusuyor ? Bu neden olabilir ve ne yapabilirim olecek diye korkuyorum.

Saygilar

3 CEVAP

aslihan_e

Neden veterinere götürmüyorsunuz?

Anonymus985465

Hiç vakit kaybetmeden veterinere götürün.

Canates

Merhaba,

Direk veteriner hekimize götürün. Lattemizin de köpük kusma sorunu vardı. Kan testi yapıldı ve viral bir enfeksiyon olduğu teşhisi konudu.
Sağlık konusundaki tüm sorularınızı veteriner hekime danışmanızı tavsiye ederim.