Bona Cibo Kitten

mypet18

arkadaşlar bona cibo kitten nasıldır önerirmisiniz fiyatını gayet uygun buldum internetten acaba içeriği nedir nasıldır besleyicimidir yavru kediler sevebilirmi kalitelimidir yardımcı olursanız sevinirim

8 CEVAP

SelinTuksal

profine bonacibodan daha iyi.

efruzg

Ben kullandım tavsiye etmem. Tüy dökümü ağız kokusu yapıyor

Genelde disaridaki kedileri beslemek icin kullaniliyor.

mehmetkaplan

ne kullanalım peki

mypet18

şimdi bazı mamalar gerçekten pahalı onun için uygun fiyatta kedi maması bulmak zor oluyuor bem reflex yada bonaçiboyu uygun buldum

SelinTuksal

ben de size fiyatı uygun olan, ama bonacibo ve tabii ki refleksten daha kaliteli mama önerdim.

SelinTuksal

ama en kötü de bonacibo alın yani.

Canandisli

mesela bonacibo aldınız kaç kg almayı düşünüyorsunuz?