Kedimin Tüy Yapısı Bozuldu

emirhanaydin

Son 1 haftadır kedim aşırı tüy döküyor ve tuylerinde kepeklenme var sizce neyden olmuş olabilir ?

4 CEVAP

Mamadan kaynaklı olabilir kedinizin mamasını değiştirebilirsiniz ya da malt ve ya vitaminler kullanabilirsiniz

hannnngggg

mamasından olabilir alerji geliştirmiş olabilir mevsim gecisindeyiz bir cok sebebi olabilir

Palyaco

Kullandınız mama yaramamış mamanizi değiştirin ve tüy sağlığı için vest plus kitten vitamin yetişkin kedide kullanabilir cok iyi geliyor kürk guzelligine

Firus

Biofeline damlası da tüy güzelliği için çok faydalı bence ona da bakabilirsiniz.