Kedim Başını Vurmuş Ne Yapmam Gerekiyor

MiyavB

Ne kadar önce olduğunu bilmiyorum yaklaşık yarım saat bu saat oldu kafasında zor farkedilen küçük bir kan gördüm kafasını bir yere vurmuş nereye vurduğunu bilmiyorum.Ne yapmam gerek?

2 CEVAP

mehmetkaplan

kolay kolay kan olmaz aslında. düşebileceği bir yer var mı, yüksekten? hoş düşse de 4 ayak üstüne düşerler başka bir şeyden bulaşma ihtimali olabilir mi o kanın? eğer kafasındaysa bu saatte vet bulmanız da zor gözünüz üstünde olsun yarın vet e götürün..

MiyavB

Yatakta oynarken yatağın arasına düşmüştü sonra yukarı çıkıp oynamaya devam etmişti.Kafasına dikkat etmedim.Sonradan farkettim.