Kedim Garipleşti

edy

aşırı iştahlı olan kedim bianda iştahı çok azaldı oyun oynamaya çalışıyorum biraz ilgileniyo sonra sıkılıyo durgunlaştı sanki canı sıkılıyo bugüne kadar çok az kucağıma geldi kucakta hemen sıkılıyo ne yapmam gerekiyo

4 CEVAP

yumi633

durumu kaç gündür devam ediyor ve dışkılamasında bir değişiklik var mı

edy

dışkılaması normal katılıkta ve normalde çok yediği için çok yapıyo hala öyle tabi ben gündüz evde değilim kumunda gördüğümü söylüyorum et ve patates verdim biraz yedi sonra yemedi içim rahat etmedi proplanın yaş mamasını verdim üstüne kuru mamasından biraz koyup bayılarak yedi 2gündür kıyamıyorum bari yesin diye yaş mama veriyorum normalde ayda 2kez falan veririm

Klimt

Benim kedim de birden kuru mama yemeyi kesmisti. Sonra ek gidalar verdim ve yedi. Ama mama yemiyordu kesinlikle. Veterinere sordum, ek gida verdikce mama yememeye devam eder dedi. Muhtemelen ek gida istedigi icin yapiyordur sizinki de eger bunun disinda bir anormallik yoksa.

edy

olabilir ama iştahı hep iyidir dayanamaz yemeğe genelde geç gelebiliyorum eve evdekilerde benim kadar oynamıyo onunla banada soğuk davranıyo bundanmı acaba gerçi bikaç gün önce tüy yumağımı kustu yoksa altınamı yaptı bilmiyorum uyandığımızda halıya yapmıştı ama kıvamı normaldi