Ne Zaman Alışır ?

MiaDamlaa

Merhaba arkadaşlar. Kedim bu zamana kadar açık tuvalet kullandı her taraf kum olduğu için değiştirme kararı aldım ve kapalı olanından aldım ama içine giriyor çıkmıyor oturuyor öylece en sevdiği oyuncağın sesini cikartiriyorum genede gelmiyor taşıma kabi sanmış olabilir mi ? Ne zamana kadar alışır tuvalete kedisi böyle yapan oldumu hiç

8 CEVAP

ecetuqce

kapalı tuveletin kapısı acık mı? yoksa direk kapagı takıp mı alıstırmaya calısıyorsunuz?

Canandisli

Oturuyor derken tuvaletini yapar pozisyonda oturup duruyorsa zorlaniyor da olabilir tuvaletini yapmada

MiaDamlaa

Hayır normal yapıyor girip çıkmıyor ben koyuyorum anca ben kapağını açıp çıkarıyorum itmiyor bile açmasını bekliyorum ama işte 10 dk beklesende ben açmadan itip çıkmıyor

MiaDamlaa

Şuan kapağını çıkardım öyle denicem yeni kedi sahibi olduğum için bir şey bilmiyorum kusura bakmayın :))

Cok nomrmal bence bizimkide oturuyor oyle kumla oynuyor yuvarlaniyor:)

Bizimkide kapali tuvalet ve kapagini cikardik oyle kullaniyoruz

MiaDamlaa

:))