Arkadaş Kedi

Therumeysa

Sekiz aylık dişi tekir bir kedim var yanına yavru iki aylık bir erkek kedi var onu almayı düşünüyorum nasıl tepki verir evde huzursuz mu olur döver mi yada geldi kediyi dövdü istemedi diyelim daha sonrasında evde küsme durumu yaşatır mı tecrübelerinizi yazarsanız çok sevinirim

2 CEVAP

Roza23

yavas yavas alisir. once kokusuna alistirin mesela daha sonra o da kabullenir

Canandisli

Kediden kediye degisir ama kavga etmeleri muhtemel sosyallesmek yerine tek olmak ve yerini paylasmamak isteyebilir basta ama alisirlar
Kusme durumu da kediden kediye degisebilir bence bana kusmedi hic iyi anlasamasalarda evde baska birisi varsa o ilgilensin yeni gelen ile digeriyle daha cok ilgilenin yas mama veriyordum ben tanisma haftasi bizimkilere kucukle ablam ve annem ilgileniyordu tek kalmadi ama digerleri bana daha cok alisik olduklarindan ben onlarla takildim bu surede