Kedimi Nasıl Sabit Tutabilirim?

SansliBilbo

Kedime göz damlası damlatmalıyım fakat çok hırçınlaşıyor tıslıyor ısırıyor tırmalıyor, en etkili şekilde nasıl tutup damla damlatabilirim bir yöntem önerebilir misiniz?

4 CEVAP

teddybal

Havlu ile sarın başı açıkta kalsın, kundaktaki bebeği tutar gibi otururken kucağınıza alın, başı bir kolunuza yaslansın boştaki elinizle de damlayı damlatın.

caitlyn

uyuyorken biri böyle sever gibi yapıp patilerini falan tutsa sonra siz damlayı yapmayı deneseniz, yeni uyanınca sersem olur, hem 2 kişi daha rahaf olur

teddybal

Video aradım ama bulamadım, bunu buldum sadece umarım anlayabilmişimdir😅

"Kedinizi bir havluyla kibarca sarmak ön ya da arka ayaklarıyla size vurmasını ve kaçmasını önleyebilir. Havlu yöntemi sıvı ilaçlar verilirken daha kolay olabilir çünkü bir elinizle havluyu tutarken diğer elinizle enjektörü kedinizin dudaklarının arka köşesine götürerek kontrollü bir şekilde ilaç vermenizi sağlar."
http://felixveteriner.com.tr/saglik/kedinize-ilac-vermenin-ipuclari/#:~:text=Kedinizi%20bir%20havluyla%20kibarca%20sarmak,bir%20%C5%9Fekilde%20ila%C3%A7%20vermenizi%20sa%C4%9Flar.

Warriorsans

Uyuyorken damlatmak daha kolay olabilir ben böyle durumlarda uyuduğu zaman yapıyorum her şeylerinş