3 Aylık Kedi Isırma

Mellkrb

Kedimi 3 haftalıkken sahiplendim. 3 aylık oldu. Müthiş bir ısırması ve tırmalaması var evdeki herkesin bir yeri mutlaka çizik. Her yolu deniyorum oyuncakla oynatsam da elime atlıyor çok nadir sevebiliyoruz. Bu yüzden geceleri de onunla aynı odada uyuyamaz oldum çünkü bir anda suratıma atlıyor ısırıyor. Evdekileri sahiplenmek için çok zor ikna ettim. Bu problemi nasıl çözerim? Çözemezsem sahiplendirmek zorunda kalacağım. Şimdiden teşekkür ederim.

6 CEVAP

caitlyn

gncl
nasıl çözülür bilmiyorum ama yukarı çıksın
benim yavru kedilerim iki kardeştiler birbirlierini dişleyip durduklarından hiç böyle şeyler yaşamamıştım, tek yavru zor cidden

Mellkrb

Diğer kardeşi çok yakınımda ama asla yaklaşmıyor o erkek bendeki dişi diye mi bilmiyorum köşe bucak hem kaçıyor hem sonrasında çok agresif oluyor

MonikaveTori

Elinizle kesinlikle oynatmayın. Elinize atladığı zaman hayır demelisiniz yanından kalkıp gidin bakalım ısırmaya devam edecek mi? Kedilerim küçükken elimle hiç oynatmadım diğer türlü alışkanlık haline getiriyorlar ve sürekli elle oynamak istiyorlar. Oyuncaklarla falan oynattım. Şimdi büyüdüler hiçbir sıkıntı yaşamıyorum.

Palyaco

Mantabi çubuklarını alın dişleri kasiniyor

Ayman

Onunla iple yada başka birşey le oynatın kosturun yorulunca fazla yaklasmiyor dislemesinin sebebi dişleri kaşınıyor dış çıkarıyor

Ozlemcakil

Kesinlikle elle oynatinca isiriyor ve disleri kasiniyor isirmayan tirmiklamayan kedi yok 6 .cibaydan itibaren kesiliyor, mutlaka isirinca ona asla bagirmadan dikkatini diger elinizle aldiginiz oyuncaga cevirin , cok hararetlenirse oyunu hemen birakip ondan oyun alanindan uzaklasin ,isirmayan kedi yok biz onlari isirmamaya tesfik edecegiz benim 2 kizim var ikisi de 6.aydan sonra bayagi azaltti nerdeyse hic isirilmiyorum:)