Kedim 2 Gecedir Tuhaf Davranıyor

buusracikk

Merhaba, erkek kedimle aramız iyi fakat geceleri benimle değil tek veya annemle uyumayı seviyor yanıma alsam bile gelmiyor. Son 2 gecedir uykudan uyanıp yanıma geliyor kolumu yoğurmaya başlayıp kafasını uzatıyor öpmem için. Normalde kendini sevdirmeyi ve öptürmeyi seven bir kedi değil canı isterse sevdiriyor. İnternette araştırdım herhangi bir cevap bulamadım veterinere sorsam onlar da yorum yapamıyor en doğrusu size sormak diye düşündüm. Yoğurma hareketini ne için yaptıklarını biliyorum ama daha önce hiç yapmamıştı ilk defa 2 gecedir yapıyor. Bir sıkıntısı olabilir mi diye de düşünüyorum. Fikirlerinizi söylerseniz sevinirim

3 CEVAP

Anonymus985465

Sağlık sorununa dikkat çekmek istiyor olabilir. Yaşadığım bir durum. Avladığı kuşun kafası bağırsağını tıkamıştı ve aynı zamanda idrar yolları tıkanmıştı.
Umarım sizde sağlık sorunu kaynaklı değildir.

buusracikk

Güncel

buusracikk

3 hafta önce bağırsak ameliyatı geçirdi öyle bir sorun olduğunu sanmıyorum