Kısırlaştırma Sonrası Dikiş Açılması

Instant71

Merhabalar dişi kedim kısırlaştırma ameliyatı geçirdi yakalık takılmasına rağmen dikisini 6. Gün geri açtı tekrar götürüp dikis atıldı dün akşam yakaligini çıkarmış hemen yara kısmına baktığım da yara kısmı bu şekildeydi belirgin bir açıklık yok gibi ama orayı kanatmis bununla alakalı ne yapabilirim ? Tekrar dikiş atılması gerekebilir mi ?

3 CEVAP

Palyaco

Veterinere tekrar bi gösterin derim

Instant71

Ameliyatı yapan veteriner başka şehirde artık burda ki bir veterinere götüreyim artık.

Instant71

Ameliyatı yapan veterinere fotoğrafı gönderdim. Sıkıntılı bir durum görünmüyor yakalıgı takmaya devam edin dedi.