Mama Önerisi?

Poyraz98

15 kiloluk mama almak istiyorum fakat kedim beğenir mi bilmiyorum onun için uygun fiyatta nasıl mamalar önerirsiniz

3 CEVAP

deniz_berkan

önceden mutlaka numune sipariş edin. ben gecen gün orijenden istedim oğlum yüzüne bakmadı mamanın .

deniz_berkan

ayrıca kendi fikrim bu 15 kg lik mamayı ( eğer köpek değilse ) ben tavsiye etmem . ister istemez hava alıyor o mama ve kediler taze mama sever herzaman.

kedianasi

cam kavanozlarda saklanılırsa hem daha sağlıklı oluyo hemde hava almıyo ben öyle kullanıyorum sürekli kargo ücreti vermekten iyidir en başta tester isteyn ama boşuna almış olmamak için