Saglikli Kilo Aldirma

Canandisli

Mantar yuzunden kaybedilen kilolari nasil aldirabilirim kedime? Kuru mama gerektigi miktarda yiyor ama yas mamaya bayiliyor tavuk,et ve baligi da kuru mama gibi biraz biraz yiyip birakiyor gerisini

5 CEVAP

SelinTuksal

yaş mamayı bol verin. Makarnalı ton balığı gibi tarifler yapıp verin kuru mama yerine.

SelinTuksal

bizimkilerde öyle bir duruma rastlamadım, ama kediden kediye değişebilecek bir durum.

SelinTuksal

ayrıca benimkilerde sade haşlanmış makarnayı sevmiyor. ya yoğurtluyorum ya da ton balığıyla karıştırıyorum bu yüzden.

Canandisli

ton balığı verdim yedi ama haşlanmış makarnaya bakmadı bile

bu arada bilginiz var ise kızgınlıkta da kilo kaybı görülür mü?

Canandisli

anladım denicem teşekkürler