Kedime İlaç Verdim

ttuana

Yavru Kedim grip olduğu için ona şırıngayla katarin ilacı verdim zararlı olurmu iyi mi gelir? :/

10 CEVAP

martha

kedi ilacı mı o ?

martha

grip olduğuna nasıl kanaat getirdiniz?

ttuana

Sürekli burnu akıyor hapşuruyor titriyor

ttuana

Hayır normal ilaç

martha

ilaç kullanımı insanlarda bile doktor gözetimi dışında olmamalıyken, kediye vermek ne cesaret. kullandıktan sonra değil önce sormalıydınız.

ttuana

Teşekkür ederim :(

Kafaniza gore ilac vermeyin asla gripse bile veterinere goturun ki teshisi o koysun tedaviye o baslasin vereceginiz ilac miktari cok onemli.kedinizin asilari tam degil mi?

ttuana

Ama okadar az verdimki neredeyse vermedim diye bilirim

Anliyorum sizi.veterinerinize goturun bir belki dediginiz gibi grip olmustur ya da sogukta yattiysa ondan hapsurmustur.

ttuana

Çok teşekkür ederim :)