Opti Meal Kedi Maması

aseacr

Merhabalar bu mamayı daha önce duyan veya kullanan var mı? İnternette hakkında neredeyse hiçbir şey bulamadım. Mamamız bittiği için ve market maması vermek istemediğim için pet shoptan aldım kedilerim bayılarak yedi. Eğer içeriği iyise devam etmek istiyorum (açık mama olarak aldım denemek için) o yüzden içeriğine bakamıyorum

7 CEVAP

komurlolis

geçen gün bir pet shopta gördüm yaş mamasını içeriği güzeldi %80 et vardı fakat kötü olarak şeker vardı, kuru mamasının içeriğine de bakmıştım sanırım hayvan proteinleri vardı ilk sırada gerisini hatırlamıyorum

Okan3439

Ben balıklı olanı kullanıyorum 7 aylık maine coon yavru kedime yaradı tüyleri parladı dışkı kokusu vs baya azaldı proplandan geçtim kilo alımı vs baya iyi 7kg civarı şuan

GzdeAkbuz

Ne iyi ne kötü diye biliyorum aynı firmanın ürünü bir alt markası olan Club 4 Paws aldım daha açılmadı şuan kullandığımız mama bittiğinde kedim üzerindeki etkisine bakıcam allahtan uzun süre aynı markayı kullanmıyorum birkaç ayda bir başka mamaya geçiyorum

Okan3439

Optimeal yeni bir marka içerik olarak bence proplan vs gibi market mamalarından daha iyi gerçek et var içinde proplanda dışkı idrar kokusu çok yaşadım bunda olmuyo tüyleride gözle görülür parlama oldu ama her kedide aynı sonuç olmayabilir

aseacr

Kedilerim çılgınlar gibi yiyor vallahi tek sorun balıklısı her yerde bulunmuyor. Fiyatı da içeriğine göre çok çok iyi bence

ozanesk

Petlebi'de satışa sunulmuş, hem kuru hem yaş mamaları.

Kısır mamasına baktım, mısır olmasa içerik fena değil ve zengin eklemeler var.

Palyaco

Fena bir mama deyil ama ben herkese kito karkas çiftliği mamasını öneririm çok çok lezzetli ve sağlıklı kuzu etli taze