Sokakta Çok Kötü Durumda Ki Kedi Ye Maddi Manevi Yardım Edecek Var Mı ?

Gezerbuket19

Bornova naldöken de bağırsakları dışarı çıkmış büyük ihtimal tecavüze uğramış küçük kediye yardım eli
uzatirmisiniz ? maddi manevi tüm yardimlarinizi bekilotoruz ! kiliniğe nakil edecek , tedavi masraflarını giderebilecek bir melek ariyoruz ben çalışmıyorum . Öğrendiğim ; şu anda onun masraflarını giderebilcek durumum yok . Lütfen Yardım Edin !!!

2 CEVAP

deniz_berkan

BARINAK VETERİNERLERİ İLGİLENİYOR- BELEDİYEYEDE TELEFON ACARSANIZ İLGİLENİRLER AYNI ZAMANDA VAKİT KAYBI OLMAZ BU SÜRE ZARFINDA

Gezerbuket19

Bunu bilmiyordum gerçekten çok teşekkürler sabah uygun bir vakitte arayıp haber vereceğim