Kedime Ense Damlası Yaptım Ama Biraz Döküldü. Yine De İşe Yarar Mı

Hazaldd

Kedime iç dış parazit damlası yaptım kedim hareket edince birazı yere döküldü. Sürdüğüm miktar yine de yeterli olup etki eder mi?

4 CEVAP

selcanz

Ne kadarı yere döküldü acaba? Ensesi iyice ıslanacak kadar sürebildiyseniz işe yarar diye düşünüyorum

NorthNight

Her markanın kedinin kilosuna göre önerilen uygulama miktarı farklı, kaç ml ilaç vardı tahminen kaç damla yere düştü ve kediniz kaç kilo buna göre veterinere yazın o markaya göre kaba bi doz hesabı yaparak size daha doğru bilgi verebilir.

Hazaldd

Kedim birden dönünce refleks olarak ilacı sıkmış bulundum
4-5 damlası döküldü sanırım :( Ensesi ıslak ama her zamankinden biraz daha az

Hazaldd

Kedim 4kg multi advantage 0.8 ml kullanıyorum. 4-5 damla döküldü sanırım. Yarın arar sorarım veterineri. Teşekkür ederim