Dişini Fırçalatmayan Kediler

stellabennett

dişini fırçalatmak istemeyen kediler için ne önerirsiniz

5 CEVAP

komurlolis

yuvarlak pamukları ıslatıp onunla temizliyorum diş fırçasından daha kolay bir seçenek

Kuzucansu44

Ben mamasına tartar önleyici katıyorum yetiyor fırçalamaya gerek kalmıyor tavsiye ederim

caitlyn

benimki diş kaşıtmayı seviyor ben de kaşır gibi yaparak başladım hala macun kullanmıyorum, sprey sıkıyorum, başlangıçta bence macunsuz bi deneyin. yaş mamadan sonra yaptığım için genelde daha bi keyifli oluyor, kaşır gibi yapıp gün gün süresini ve diş bölgesini arttırarak alıştırdım. hala çok uzun yapmama izin vermiyor ama en azından önü ve yanları fırçalayanbiliyorum belli bi süre

caitlyn

bi de bendeki parmak bebek fırçası, diğer uzun kedi fırçalarını denemedim henüz. bendeki daha pratik geliyor şuan

stellabennett

@Kuzucansu44 hangi ürünü kullanıyorsunuz acaba