Hangi Kedi Maması ?

blue_hoddle

Anket

Pro Plan
(30 oy)
Hills
(8 oy)
Toplam (38 oy)

Merhaba, ben Pro Plan, Hills mamaları arasında kaldım. Bazı arkadaşlar diyicek onlar kötü mamalar vs. Arkadaşlar içerik olarak çok iyi mamalar değiller fakat bir çok kediye iyi geliyorlar bunun sebebi. Tecrübedir yani 2 markada aşırı tecrübeli ve mama sektörünün başlarındna beri mama üreten firmalar. Yardımlarınız için teşekkürler.

13 CEVAP

gokhansultan

Ben ikisi arasında pro plan tercih ederdim içerik açısından

blue_hoddle

gncl

blue_hoddle

gncl

blue_hoddle

gncl

Warriorsans

Proplan bence daha iyi bir mama içerik vs bakıldığında.

pablopicasso

Proplan denemiş ve bırakmış biri olarak kilo alımına sebep oluyor. Şu an Hills ile devam ediyoruz.

blue_hoddle

gncl

Leon23

Uzun süre hills kullandık herhangi bir sorunla karşılaşmadık çok memnunduk fakat sıkıldığı için proplana geçtik memnunuz fakat kilo alımına sebep oluyor bilginiz olsun

Deniz1741

Uzun süre proplan kullandık bizde herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Tek sıkıntısı herkesin yazdığı gibi kilo aldırmasıydı.

Selenay1

Yani bence iyi gelmesi önemliyse rastgele bir tanesini al iyi gelirse devam edersin

Gimlihanim

Proplan bence de

Lokumcukk

Proplan kısır balıklı ve yetişkin balıklıdan çok memnumuz uzun zamandır kullanıyoruz ama kitten tavuklu yavru kedime hiç yaramadı ishali geçmedi

Sirius22

Hills kullanıyorum normalde denemek için proplan aldım ne zaman proplan versem kedim kusuyor :( sanırım hills ile devam edeceğim