İstemediğim Bir Şeyi Yaptıktan Sonra Uzaklaşıyor.

mehmetkaplan

Merhaba,
Kedim koltukları tırmalarken denk geldiğimde hemen uzaklaşıyor yanımdan, ona baktığımı gördüğü an firari oluyor baya bir süre de gelmiyor odaya, sesli olarak hayır deyince kulaklarını indirip bana bakardı şimdi hiç, göreyim tırmalarken hemen kaçıyor. niye yapıyor bunu yani gitsin tamam da 1 saat oldu gelmiyor yerinden :D
kedi tırmalama tahtası aldım yüzüne bile bakmadı :(

4 CEVAP

zeynepgurgen

Tırmalama tahtası bizde de salonun bir köşesinde dekor olarak kaldı maalesef. Kendisine bir ayakkabı seçti onu tırmalama tahtası olarak kullanıyor. :)

zuhall

kızacağınızı anladığı için yapıyor olabilir.
benim kedim de hasır ipten olan tırmalama tahtalarını hiç sevmedi. ama mukavva kağıttan yapılanlar var onları gayet güzel tırmalıyor.kedi tırmalama kartonu diye geçiyor.hatta bazıları karton kutuları ince şekilde kesip yanyana yapıştırıp kendileri yapıyor.
denemediyseniz bir bakın derim belki sever.

mehmetkaplan

valla ya, kedi otu spreyi de aldım onu sıktım hiç bana mısın demiyor. sanki ''hahaha sana para harcattım der gibi'' bakıyor yüzüme :D

mehmetkaplan

olabilir. gitti hala gelmedi yatmış diğer odada -.- bir araştırayım bakayım teşekkürler