Golosi Kedi Maması?

gulsump

Arkadaşlar exclusion kullanıyorum şu an ancak son zamanlarda gündemde olan şikayetlerden dolayı artık kedime vermek istemiyorum. Mamadan gayet memnunum aslında herhangi bir problem yaşamadık iştahı da iyi ama huzursuz oluyorum. Golosi almak istiyorum ama kararsızım sizce nasıl bir mama? Kullanıp memnun olan var mı?

13 CEVAP

gulsump

EK: Hilss de almak istediğim mamalar arasında, Hills hakkında da bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

Warriorsans

Golosi kullandım totalde 8.5 kg kadar. Şimdi de 1 aydır exculusion kullanıyorum. Açıkçası kedilerimde dışarıdan baktığımda iki mama arasında hiçbir fark olmadı. Bilmiyorum ileride ne olur. Golosi öneririm kötü bir sonucunu görmedin severek yediler genek olarak memnun kaldım. Aynı şekilde exculusion da öyle.

Nadenge

Erkek kedimiz obur ve seçici olmayan bir kedi. Biz de 7.5 kiloluk golosi mamayı yeni bitiriyoruz. Ben exclusion ile karıştırıp verdim. Exclusion bizimkinin dışkısini aşırı cıvıtmıştı. Golosiyle karışık kullaninca cıvık dışkı sorunundan kurtulduk. Tüy dokumunde artma ya da azalma olmadı. Bundan sonra golosiyi baska bir mamayla karistirip kullanmayı düşünüyorum ben memnun kaldım.

gulsump

güncel

Catwhisperergi

Merhabalar ilk 20 kg ı bitirdim ikinci 20 kg ı 1 hafta önce aldım. Proplan somonlu kısır kullanıyordum ondan matisse e geçiş yaptim 10 kg lik ama fiyatı yükselince golosiye geçtim. Hepsi somonlu kısır maması evde 3 kedim var. İkisi seçici ayirt etmeden severek yiyorlar. Tüyleri parlak dökülme yok. Kakada vs koku yok. Ayrıca tok tutuyor royal kullanmış biri olarak zirt pirt mama başında değiller. Herkese tavsiye ederim golosiyi

Catwhisperergi

Henüz kalitesi çok bilinmeyen bir marka olduğunu düşünüyorum. Sıfır sorun yaşadım. Ilk aldgmda 20 kg 400 lira idi. Şimdi 900 lerde bu hariç gayet iyi 👌🏻

Miniss

Golosinin hangi çeşitlerini kullandınız acaba ?ben uzun zamandır somonlu hariç kısır mamasını bulamadım

FA

Normalde Bozita yiyorlardı, birden fiyatlar aşırı artınca Golosi almıştım hem de 20 kg acayip tüy dökümü yapıyor, mevsimden bağımsız söylüyorum çünkü geçen sene aynı zamanlardaki tüy dökümünü biliyorum.

Zeeelis

Biz totalde bi 15 kg kadar kullandık kısır somonlu olanını herhangi bir şikayetimiz olmadı ama zorlayabilecekseniz bi üst segment mamalara atlamanızı öneririm ben de brit care e geçtim ama golosi de kullanılmayacak bir mama değil bence

byzkpln

Golosi kitten kullandım 3 kg kadar memnun kalmıştım. Kedim mama gelir gelmez saldırmıştı zaten pakete içeride iyi diye biliyorum et oranı felan güzeldi. Veteriner arkadaşımda kendi kedisine golosi veriyordu bende onun tavsiyesi ile başlamıştım. Kedimde gaz yaptı düşüncesi ile bırakıp Hillse geçmiştim ama çok yedisinden oluyormuş meğerse. Hillstede aynısı oldu çünkü. Kullanabilirsiniz

➜ Et ve et ürünleri (%36 tavuk eti )
➜ Tahıllar (%8 Pirinç)
➜ Yağlar (%10 Tavuk yağı)
➜ Bitkisel orjinli türevler (%0,5 Arbocel selüloz lifleri, %0,1 hindiba otu inülini)
➜ Mayalar /%1 bira mayası)
➜ Tohumlar (%0,5 keten tohumu)
➜ Mineraller
➜ Yumurta ve yumurta ürünleri
➜ Deniz kabukluları (%0.005 yeşil kabuklu midye tozu - Perna canaliculus).

Lils

Golosi'nin içinde doğru düzgün hayvansal ürün yok o yüzden onermem açıkçası. En yüksek saçlı ve tri mix ürününde. Onlarda bile %34. Brit care de degeri verilen hayvansal ürün miktarı %60 mesela. Hills daha iyi bence

Palyaco

Golosi et ve türevleri bizimki hiç sevmemişti ben pek tavsiye etmiyorum

Oqrenerde06

Hills kedilerime iyi geldi çok seçici kedilerim var tüy sağlığına da çok iyi geldi şuan memnunuz .