Birkaç Günlük Yavru Köpek Nasıl Beslenmeli

Pel11

Şu an süt tozu alabileceğim bir yer yok. Beslenmesi için evde ona uygun ne hazırlayabilirim şu an ?

3 CEVAP

martuyl

benim bildigim kadarıyla inek sutu protein bakımından çok yetersiz kalacak hele ki anne sutuyle kıyaslayınca. şimdi çok acil yapabilecegin şey keçi sutu gibi besin degeri daha yuksek bir sut edinmen sonrası da veterinerle konuşup bu anne sutu yerine gecen eşdeger besin takviyeleriyle beslemen. çunku ilk 2 hafta çok önemli diye biliyorum.

Warriorsans

Güncel

Anonymus985465

güncel