Kedimin Rengi Ne?

Praton

Selam Arkadaslar 2 aylik kedimin scotish fold dediler.Rengi nedir acaba bunun?

18 CEVAP

ozge1985

Gri beyaz karışımı olanlara Lilac bicolor denir 🥰
Tüyün kadar ömrü olsun inşallah

JujuAlkn

Safkan olamaz zaten safkansa engelli olurdu babasi veya annesinden biri british short hair gri olabilir yada başka bi tür ama sanirim britishtir.

aeri-l

@ozge1985 grinin tonları vardır daha koyu mavi alt tonlu bir gri olsaydı blue bicolor diyecektik. Bicolor ise iki renkli demek. Krem/kahvemsi bir gri olsaydı fawn bicolor olurdu gibi gibi..
@praton kedinizin seceresi olmadığı sürece safkan mı değil mi bilemeyiz belki atalarında farklı cins kediler olabilir. Ama yüz hatları ırkına uygun diye bir tahmin yürütebilirim. Maşallah rengi de çok özel. Bicolor nadir bulunur Türkiyede.