Kedimin Rengi Ne?

Praton

Selam Arkadaslar 2 aylik kedimin scotish fold dediler.Rengi nedir acaba bunun?

18 CEVAP

Warriorsans

Mor

aeri-l

Lilac bicolor 💖

meov

renk kodunu soruyor kızmayın :)
lilac bicolor

gokhansultan

@Warriorsans :)

ZemGi

Renk kodunu bilmem ama maşallah çok tatlı😊 tüyü kadar ömrü olsun💗

Selenay1

Xldkdjdjeks yani şimdi beyaz gri dicem ama pek emin de olamadım bunu mu duymak istiyor

plyk

Kırık beyaz 😂 Ay kediye de aşık olmazsın maş. 😍😍

Casperbeyy

Gri beyaz ama grisi biraz soluk gibi,benimkide bunun nerdeyse aynısı grileri daha koyu :)

gulsump

### Bunun rengi net pembe

CigdemErdis

Gri beyaz gibi geldi

KravatliKedi

Yeni boya mi attiracaksin üzerine ne yapacaksın renk kodu nu falan gri beyaz işte 😆

Praton

Arkadaslar cevaplarınız icin cok sagolun.Mesele o ki safkanmi deiye merak ediyorum.Misal bildiyimiz scottish fold gri renk oluyor.Bunun rengi neden boyle

Selenay1

Bence bu kadar takılmayın safkan mıymış rengi neymiş kedi kedidir böyle sevin ne değişecek safkan değilse

Praton

Safkan olmasa sevilmeyecek gibi bir durum yok.Sadece merak ettim.Evde 1de gri renk scottish fold var.

MonikaveTori

Lilac bicolor diye geçiyor sanırım