Gimcat Malt Tüy Kusma

Warriorsans

Kedime bir süredir gimcat malt kullanmaya başladım ve ömrü boyunca ilk kez tüy kustu 2 gün önce. Normalde diğer maltları kullanırken hiç böyle bir sorun olmamıştı. Biraz araştırdığımda gimcat malt kullananlarda tüy kusma durumu olduğunu ve yetersiz gelenlerin sayısının hiç de az olmadığını gördüm. Böyle bir durum yaşayan var mı? Memnun musunuz?

21 CEVAP

Lokumcukk

Biz gayet memnunuz tüy dökme dönemine denk gelmiş olabilir belki yada sizin kedinize yaramamıştır yada az miktarda vermiş olabilirsiniz her kediye her ürün farklı etki ediyor

Anonymus683514

ben kullanıyorum kakada tüy falan da görüyorum ama biraz gereksiz pahalı bir malt

teddybal

Bize de yetmemişti fakat içine ne koyuyorlarsa seçici kedilerimin en sevdiği hatta tek sevdiği tat Gimcat Malt'ta, diğer denediğim hiçbir markayı yediremedim onlara, çok da üzülüyorum buna.. Cebren ve hile ile bir şekilde yediriyorum öbürlerini ama çok da küfürlü miyav duyduğuma eminim jgkfktkkt Keşke sevdikleri bir alternatif daha bulabilsem diyorum ama yine de bir daha asla seviyorlar diye Gimcat almayacağım.

Warriorsans

@teddybal evet gimcat tat açısından en sevdikleri oluyor gerçekten ama allahtan bizimkiler seçici değiller. Hatta ben yemek istemedikleri bir şey olunca gimcat maltla yediriyorum bir tek ödösmx

Midnightoil

Bu tüy dökme mevsiminde bizimkiside Gimcat kullanmamıza rağmen 3 hafta aralık ile 2 sefer istifra etti. Ama mevsimden dolayı çok tüy döktüğünden normaldir şeklinde karşılamıştım.