Kedilerinizde Bakıma Ne Kadar Önem Veriyorsunuz?

theminika

Biz haftalık bakım yapıyoruz , 3 kedim var üçü de Scottish fold , haftalık olarak pati kremi , diş fırçalama , ağız bakım spreyi, tarama , göz kulak temizliği bakımlarını yapıyoruz 🌸
Sizlerin bakım yaparken dikkat ettiğiniz hususlar neler?

1 CEVAP

KravatliKedi

Maşallah gayet iyi bakıyorsunuz yavrucaklara bişey kalmamış zaten kum temizliği yazmamissiniz ama dikkat ediyorsunuzdur ben patileri için zeytinyagi kullanıyorum iyi geliyor birde hindistan cevizi yağı sürülebilir tüylere. Ağız bakım spreyi ne kullanıyorsunuz öğrenebilir miyim