Gıfyy Kedı Maması

Bu mama ismini duyan var mı ? 15 kg 290 TL fiyatı şüpheli. Böyle ucuz olması..

3 CEVAP

dilanbulent

Ben almıştım çok kötü bir mama sokaktaki hiçbir kedi yemedi uzak durun

Keyfimbilir

Bende gördüm ama cesaret edip alamadım. 50 fazla vereyim yesinler deyip bildiğim mamalardan devam ediyorum.

Selenay1

Doğru düzgün içerik bulamadım somonlu olanda sadece somon ve tavuk yağı yazıyor başka hiçbir şey yok ete dair ********** sitesindekinde de kurutulmuş et yazıyor ama oran falan yok ve bu kadar ucuz mamadaki et de hiç güven vermiyor