Kedi Maması Hakkında

Instant71

Merhabalar, bir konuda acil yardıma ihtiyacım var. Kedimi ailem sokaktan hamileyken almışlardı yavrularıni büyüttükten sonra yavruları sahiplendirip kendini de kısırlaştırıp kendi evime aldım 1 yaş civarında kendisine N&d düşük tahıllı aldım hiçbir şekilde yemedi. Diğer kedime vermiş olduğum Royal canin veterinary neutered mamadan verdim ilk gün yedi sonra yemedi ardından Royal canin sterillised 37 aldım ondan da 1 öğünyedi birdaha yemedi. Yavruları varken pro plan kitten ile besliyormus ailem dün gidip o mamadan aldım ilk sefer baya yedi şimdi onu da yemiyor. Yaş mamaya dayanamıyor yiyor haşlanmış tavukta yiyor az miktarda da olsa ancak kendisi çok zayıf ve biraz toparlanması için mamaya başlamasını istiyorum sürekli yaş mama verip ishal etmek veya tavuk verip tavuğa alıştırmak istemiyorum normalde aç bırakıp mama yemeye zorlayabilirim zayıf olduğu ve toparlanması gerektiği için onu da yapamıyorum. Kendisi çok hareketli keyifli bir kedi şuan kafasında kısırlaştırma ameliyatından kaynaklı yakalık var ondan çok rahatsız yemek yerken çıkarıyorum ama yine yemiyor. Bu durumda ne yapabilirim ne önerirsiniz ?

Son olarak 1 paket gourmet i 3 e bölüp 3 gün vermiştim şuan hafif ishal olduğunu da düşünüyorum.

3 CEVAP

Warriorsans

Yeni kısırlaştırma ameliyatı olduysa ondan yemiyor olabilir mi? Böyle iştahsızlığın normal olduğunu sanmıyorum sonuçta eskiden yiyormuş.

Instant71

İştahsızlık yok açıkçası yaş mama versem 2 paket yer ama kuru mama yemiyor.