Merhabalar Efendim. Barınaktan Kedi Sahiplenmeyi Düşünüyorum.

Akinato

Arkadaşlar abiler ablalar merhabalar. Bundan 1 ay sonra antalyaya yerleşicem ve uzun zamandır isteğim olan kedi sahiplenmek istiyorum. Üniversite zamanımda 1 sene kadar beslemiştim ama tam sahip olmak istiyorum herşeyiyle. Ama bu sefer amatör olmak istiyorum. Sırasıyla sahiplendikten sonra ne yapacagımı öğrenmek istiyorum. Çok okudum yazıları tartışmaları ama ya alışamazsa bana.

1 CEVAP

mehmetkaplan

alışır kardeş alışır niye alışmasın. ilk günler biraz soğuk olabilir etrafa tuvaletini yapabilir protesto amaçlı, önce evi sonra seni tanır ve alışır.