Kedim Çok Saldırgan

seymavc

5 aylık kedim biraz saldırgandı 1 haftalığına birine bıraktım ve onda uysalmış şimdi bana karşı daha çok saldırgan sürekli ısırıyor neden yada nasıl geçer

2 CEVAP

mehmetkaplan

nasıl davranıyordun ona yani hiç sert bi tepki gösterdin mi?çünkü akıllarına geliyor ve tepki veriyorlar. benim kedim geçenlerde pencereden düşmüştü biraz şok geçirmiş sanırım diğer kedilerle karşılaşmış diye düşündüm. onu bulduğumda balkon aralığının altına girmişti çıkarmak isterken bayağı bir yara almıştım onu da çekerken birazcık kızdırdım galiba 2-3 gün bana hiç pas vermedi artı bana saldırdı, biraz kendi haline bıraktım sonra kendiliğinden geldi sende öyle yapabilirsin belki, hiç denedin mi onu görmezden gelmeyi. görmezden gel deyince mamasını suyunu tuvaletini kontrol et tabii ama o gelmedikçe sende pek yanaşma ona.

MinelG

Kediniz size kızmış olabilir.2,3 gün bile görmediği zaman küsüyorlarmış.Ödül maması,yaş mama ya da sevdiği bir yemekle gönlünü almayı deneyin.Üstüne çok gitmeyin küsmesi uzun sürmez zaten :)