Kedilere Kıyafet Giydirilir Mi?

CigdemErdis

Kediye kiyafet giydirsek kedinin sağlığına bir şey olur mu ?

20 CEVAP

Warriorsans

Çok gereksiz, giydirilmemeli. Kendilerini sürekli yalamak istedikler, rahatsız olurlar. Uzun sürekli zaten giydirilmemeli, fotoğraf için de bence tercih edilmemeli.

CigdemErdis

Superisi814
Ben önceden giydirmiştim sonra acaba sağlığına zararlımı diye merak ettim bu yüzden sordum😊

Ketonmanya

Cevap hakkı bir kere doğdu mu hiç zaman aşımına uğramıyormuş demek ki.

Siz çok yaşayın. :)

Ne kıyafet ne tasma hiçbirşey takmaz giymez stres oluyor üzülüyor biz de free takılıyoruz