Kedisine Reflex Yavru Kedi Maması Alıpta Memnun Olan Var Mı ?

kedibabasi66

Anket

Aldım kedim severek yiyor
(3 oy)
Aldım kedim hiç yemedi
(0 oy)
Başka bir mamayla karıştırarak veriyorum yiyor
(1 oy)
Sokakta yaşayan kedilere veriyorum yiyorlar
(11 oy)
Toplam (15 oy)

Reflex Yavru kedi maması alıpta üründen memnun olan var mı ? Diğer Reflex ürünleride yazabilirsiniz.

10 CEVAP

Warriorsans

Yavru maması değil de yetişkin mamasından sokak kedilerine vermiştim yemişlerdi severek sorun çıkmamıştı

ZemGi

Sanabella dan reflex kıttena gectık 3 gündür gayet güzel yiyor😊 kedim gayet memnun. Yarın sipariş vericem büyük cuval reflex😊 kedin yiyorsa sorun yok, mamalar birazda kedilerin agız tadına baglı bazen en iyisini alsanda sevmiyorlar yedigi mamayı buldunmu kacırmayacaksın😂

miraytas

Yani içeriği güzel sayılmaz ama meraktan yer mi diye denemiştim. Benim minik oğlum baya beğendi.

ZemGi

Kucuk paket alıp deneyebilirsiniz

aeri-l

1.5 kg iki paket reflex plus mother and babycat kullanmıştım kitten değil de, kullandığım dönemde sıkıntı yaşamadım ama uzun vadeli sonuçlarını bilemem. Yine lider petfood ailesinden spectrum kitten da öneririm benim seçici kedimin nadir yediği mamalardan biridir.

kedibabasi66

Deneyeceğim yorumlar için teşekkürler

Lils

1 ay kullandım kedim sevdi ama kaliteli bir mama değil. Uzun süre kullanmak yerine bonacibo,prochoice,mystic, felicia gibi mamalarla dengelemek gerek 6 ay biri 6ay biri 6 ay öbürü şeklinde. Dönüşümlü kullanıp kötü etkileri azaltmaya çalışıyoruz

kedibabasi66

Ben yemezler diye büyük çuval riske etmek istemiyorum. 15 kg olanlarda olumsuz yorum yapılmış.

AhsenAise

Akrabamizin üç aylık erkek Tekir kedisinde egzamaya neden oldu , elbette her kedinin bünyesi farklı reaksiyon gösterebilir lakin en azından yaz aylarında tavuk ve tavuk yağı ihtiva eden mamalardan uzak durmak ,içerik olarak pek içime sinmiyor , prochoice, bonacibo hatta ekmek peynir dahi bu mamadan evladir

kedibabasi66

Güncel olsun. Bu başlığı açtığımdan beri Reflex mamalar alıyorum. Hiçbir sorun yaşamadık. Tavuk ve balıkla destekleyerek verdim tabiki.