Kedimin Patileri

Senemasamaz

Ben kedimi sahiplendiğimde belli testler yapıldı ve herhangi bir sorunu yoktu fakat bugün oturuşu dikkatimi çekti ve araştırdığımda scottish cinsinin hastalığının belirtilerinden biri patiler ve duruş bozukluğuydu acaba kedimde gözle görülür bir şey var mı bilgisi olan yazabilir mi

5 CEVAP

hannnngggg

buradan kimse teşhis koyamaz veteriner hekim görmeli diye düşünüyorum ne kadar erken görürse o kadar faydalı olabilir

NorthNight

Şahsi bir tecrübem yok fakat eklem rahatsızlığı başlayanlardaki pati fotoğraflarına denk gelmiştim, 2. Fotoğraf sanki biraz onlar gibi. (Tabi yine bir veterinere danışmanız daha doğru olur)

Warriorsans

Kesinlikle veterinere gidip düzenli testler yapılmalı ve hekiminizi iyi seçmelisiniz. Scottishlerde olabiliyor böyle durumlar ama umarım iyidir

Muezzabalim

Scoottishfold kedilerde altıncı aydan itibaren glukomazin takviyesi kullanmak gerek.Burdan bir arkadaşın tavsiyesi ile başlamıştık şükürler olsun herhangi bir sıkıntı yok gayet sağlıklı kedim.Size de tavsiye ederim.

Senemasamaz

Hangi markayı kullanıyorsunuz acaba