Kedim Beyaz Köpük Kusuyor.

ekimezya

İlk önce çarşamba günü yani 3 gün önce ben evde yokken beyaz hafif sarımsı köpük kusmuş, bugün de çok az beyaz köpük kustu. Su içiyor, mamasını yiyor. Kilosunda sorun yok. Tuvaletini kontrol ettim herhangi bir sorun göremedim. Acaba neden olabilir. Malt paste veriyoruz, arada yaş mama veriyoruz onun dışında yalnızca kuru mama ve su ile besleniyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim, google'da çok kötü sonuçlar çıktı şikayetleri yazınca.

8 CEVAP

ftkurtoglu

1-2 aylık kedim yeni sahiplendim ve beyaz köpük kusuyor kusarken miyavlıyor ve tuvaletini yaparken de miyavlıyor sebebi nedir acaba biri yardımcı olabilirmi ?

slahingen

Yakın zamanda parazit aşısı yaptırdınız mı?Aşıdan kaynaklı olabilir.

ekimezya

Yardımcı olabilecek yok mu :

Friolero

Benim kedim de bazen kusuyor. Tüylerini kusmuş olabilir.

bolt

Kuduz olmuş olabilir mi sadece bir ihtimal ama köpük kusması biraz garip geldi sadece kuduz hayvanlar köpük kusar diye biliyorum

bolt

Bir veterinere götür bence.

ekimezya

Bütün aşılarını yaptırıyoruz, evden hiç dışarı da çıkmıyor. Kuduz olur mu bilmiyorum :(

mmerwe

Bizim veterinerimiz malta ek olarak çim önerdi. Daha önce de veriyordum ama evde saksı falan dökülüyor sinir oluyorm diye kaldırmıştım. Balkonda yetiştirin ya da temiz bir alandan yolun sirkeli suda bekletip verin düzelir dedi. Gerçekten de öyle oldu.