Sokak Kedisi Mama Anketi

Anket

Obivan
(1 oy)
Vancat
(5 oy)
Mystic
(4 oy)
Toplam (10 oy)

Obivan almayı düşünüyorum ama 10 kg çabuk biter gibi geliyoelr diğerleri 15 kg.. Sizce ?

5 CEVAP

Merhaba sokaktakiler için mama seçerken protein oranının %30 ve üstü, yağ oranının %12 ve üstü olmasına özen gösterin lütfen. Analiz değerlerinde protein ve yağ oranı ne kadar yüksek olursa sokaktaki kediler için o kadar besleyici olur diyebiliriz. Bütçeniz varsa micho marka alabilirsiniz genelde sokaktakilerin çok severek yediği bir mama.

Warriorsans

Sokak kedilerine bir ara hep mystic alıyordum ama zamlanınca alamadım artık memnundum gayet içerik olarak da çok iyi onlar için. Çoğu mamaya göre fiyat performans olarak bence en iyisi.

Leon23

Bence mystic

Leon23

Bence mystic

Superisi814

Mystic almak gibi bir şansım kalmadi Diğer ikisini denedim Bizim saraylı sökolar ( sokak canları) tüketirken canımı okudular.Ama her birinin ağız tadı ayrı, belki sizinkiler başkaları gibi sever.