Kedim Yatağına Tuvaletini Yapıyor

Edato

Arkadaşlar kedim neredeyse bir yıldır bizimle ve bu tuvalet sorunuyla her ay en az bir defa karşılaşıyoruz . Öncesinde kumunu değiştirdiğimizde beğenmediği için benim yatağıma yapmıştı. Daha sonra kumu kirli kalmış yine bu defa evdeki başka bir yatağa çişini yaptı. Bunun gibi bir çok olay yaşadık. bunlardan sonra her şeye dikkat ettik kumu hep temiz bol bol da kum koyuyoruz . Alıştığı ve sevdiği marka kum kullanıyoruz ama buna rağmen bu defa da kendi yatağına çişini yapmış hem de üç defa . Gerçekten başedemiyorum artık ne yapmalıyım öneriniz var mı . Bir de kızgınlık döneminden çıkalı bir gün oldu onun da ilgisi var mıdır

1 CEVAP

Patimani

Kediniz erkek büyük ihtimalle. Erkekse çok normal, alanını işaretliyor ama yine de idrar tahlili yaptırın belki idrar yollarında bir sorun vardır.